KLASA 3C Z WIZYTĄ W PRZYCHODNI DLA ZWIERZĄT

23 października uczniowie klasy 3c wraz z wychowawcą  p. Bożeną Górecką i doradcą zawodowym p. A. Jakubowską – Cetnar uczestniczyli w wyjściu do przychodni dla zwierząt „SUVET” pana Wojciecha Bukały. Pan weterynarz Przemysław Walczak oprowadził dzieci po przychodni, opowiedział w bardzo profesjonalny sposób o codziennej pracy, udzielił odpowiedzi na liczne pytania, a także przedstawił ścieżkę edukacyjno – zawodową jaką będą musieli odbyć osoby, które chciałyby w przyszłości wykonywać zawód weterynarza. Zainteresowanie dzieci było bardzo duże i chętnie podzielili się także  swoimi doświadczeniami, które mają opiekując się własnymi zwierzątkami. Serdecznie dziękujemy za możliwość spotkania i poświęcony czas pracownikom przychodni.

fot. A. J-C.