BOHATERON Kartka do Powstańca

KONKURS HISTORYCZNO-PLASTYCZNY

W tegorocznej edycji kampanii BOHATERON, organizatorzy zaproponowali samodzielne wykonanie przez uczestników kartki do Powstańca.

W naszej szkole odbył się konkurs historyczno- plastyczny „BOHATERON Kartka do Powstańca”. Celem konkursu było samodzielne wykonanie kartki do Powstańca. W konkursie udział wzięli nie tylko uczniowie klas starszych, ale również chętni uczniowie nauczania początkowego.

Najlepsze prace zostały zaprezentowane na szkolnej wystawie. Bardzo trudno było wybrać najlepsze prace, ponieważ było dużo bardzo ładnych „Kartek do Powstańca”. Jury w składzie nauczyciel historii mgr Renata Baran i nauczyciel plastyki mgr Urszula Iwańska wyłoniły najlepsze prace.

NAGRODZONE PRACE

I miejsce      Alicja Wąs                 klasa VII B

I miejsce      Faustyna Galas         klasa VIII D

II miejsce    Martyna Wąs             klasa  VII B

III miejsce   Oliwia Grech             klasa VII C

WYRÓŻNIENIA

Dominika Miazga                           klasa VII D

Mateusz Wiater                               klasa V E

Amelia Bielak                                 klasa VII C

Oliwia Osak                                    klasa VII D

Patryk Świder                                 klasa VII A

Karolina Jarosz                               klasa III E

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu BOHATERON Kartka Do Powstańca. Gratulujemy nagrodzonym uczniom i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

mgr Renata Baran

fot. R. B.